6 praktijken: 25 therapeuten in 1 team
BLIJVEND IN BEWEGING

Kinese Fysiotherapeuten wil ‘Blijvend in Beweging’ zijn en daarmee de regio bedienen met de beste fysiotherapeutische zorg mogelijk. De praktijk biedt een doelmatige en kwalitatief hoogwaardige aanpak waarin betrouwbaarheid voorop staat.


Locaties

Kinese Fysiotherapeuten is werkzaam op 6 locaties in het Noordoosten van de provincie Groningen.

Nieuwolda

’t Hamrik

Hoofdstraat 62 9944 AH Nieuwolda

Delfzijl

Gezondheidscentrum Delfzijl

Jachtlaan 90, Delfzijl

Appingedam

Gezondheidscentrum Overdiep

Stadshaven 23 9902 DA Appingedam

Holwierde

Holwierde

Uiteinderweg 7b, Holwierde

Wagenborgen

Wagenborgen

Fam. Bronsweg 22, Wagenborgen

Woldendorp

Woldendorp

AE Gorterweg 58, Woldendorp


Team

Ontmoet onze gespecialiseerde en ervaren therapeuten en maak een afspraak.

Adrienne Noordam
adrienne.noordam@kinesefysio.nl
Anouk Landman
anouk.landman@kinesefysio.nl
Bert Guns
bert.guns@kinesefysio.nl
Bouwina Wiersema
bouwina.wiersema@kinesefysio.nl
Carina Heuving-Mulder
carina.heuving@kinesefysio.nl
Administratief medewerker
Carla Eggens-Voort
carla.eggens@kinesefysio.nl
Dennie Blaauw
dennie.blaauw@kinesefysio.nl
Eelke Jan Bouma
eelke-jan.bouma@kinesefysio.nl
Erik Kuiper
erik.kuiper@kinesefysio.nl
Eva Rijkens
eva.rijkens@kinesefysio.nl
Geke Kooij-Puister
geke.kooij-puister@kinesefysio.nl
Administratief medewerker
Hadewych Appeldorn
hadewych.appeldorn@kinesefysio.nl
Irma Meijering
irma.meijering@kinesefysio.nl
Joke Mulder-v. Haren
joke.mulder@kinesefysio.nl
Administratief medewerker
Jordy Picauly
jordy.picauly@kinesefysio.nl
Judith Gootjes
judith.gootjes@kinesefysio.nl
Karin Bakker-Niemeijer
karin.bakker@kinesefysio.nl
Leon Boer
leon.boer@kinesefysio.nl
Lianne Dijkstra
lianne.dijkstra@kinesefysio.nl
Lineke de Fretes
lineke.pannenborg@kinesefysio.nl
Lisa Bergsma
lisa.bergsma@kinesefysio.n
Lisa van Dijk
lisa.vandijk@kinesefysio.nl
Lise van der Molen
lise.vandermolen@kinesefysio.nl
Loraine Durville
loraine.durville@kinesefysio.nl
Maaike van Zanten
maaike.vanzanten@kinesefysio.nl
Mandy Smidts
mandy.smidts@kinesefysio.nl
Manon Wolswijk
manon.wolswijk@kinesefysio.nl
Marieke Smit-Pals
marieke.smit@kinesefysio.nl
Mariela Eggens
mariela.eggens@kinesefysio.nl
Administratief medewerker
Mariëtte Schilte
mariëtte.schilte@kinesefysio.nl
Marjanne van Heel-Folkersma
marjanne.folkersma@kinesefysio.nl
Moniek Schuringa
moniek.schuringa@kinesefysio.nl
Nienke Timmer-Rosier
nienke.timmer@kinesefysio.nl
Nynke Hildenbrandt
nynke.hildenbrandt@kinesefysio.nl
Paulien Nuiver
paulien.nuiver@kinesefysio.nl
Pieter Polling
pieter.polling@kinesefysio.nl
René Doornbos
rene.doornbos@kinesefysio.nl
Rienkje de Vries
rienkje.de.vries@kinesefysio.nl
Wietze de Vries
wietze.devries@kinesefysio.nl
Adrienne Noordam
adrienne.noordam@kinesefysio.nl
Anouk Landman
anouk.landman@kinesefysio.nl
Bert Guns
bert.guns@kinesefysio.nl
Bouwina Wiersema
bouwina.wiersema@kinesefysio.nl
Carina Heuving-Mulder
carina.heuving@kinesefysio.nl
Carla Eggens-Voort
carla.eggens@kinesefysio.nl
Dennie Blaauw
dennie.blaauw@kinesefysio.nl
Eelke Jan Bouma
eelke-jan.bouma@kinesefysio.nl
Erik Kuiper
erik.kuiper@kinesefysio.nl
Eva Rijkens
eva.rijkens@kinesefysio.nl
Geke Kooij-Puister
geke.kooij-puister@kinesefysio.nl
Hadewych Appeldorn
hadewych.appeldorn@kinesefysio.nl
Irma Meijering
irma.meijering@kinesefysio.nl
Joke Mulder-v. Haren
joke.mulder@kinesefysio.nl
Jordy Picauly
jordy.picauly@kinesefysio.nl
Judith Gootjes
judith.gootjes@kinesefysio.nl
Karin Bakker-Niemeijer
karin.bakker@kinesefysio.nl
Leon Boer
leon.boer@kinesefysio.nl
Lianne Dijkstra
lianne.dijkstra@kinesefysio.nl
Lineke de Fretes
lineke.pannenborg@kinesefysio.nl
Lisa Bergsma
lisa.bergsma@kinesefysio.n
Lisa van Dijk
lisa.vandijk@kinesefysio.nl
Lise van der Molen
lise.vandermolen@kinesefysio.nl
Loraine Durville
loraine.durville@kinesefysio.nl
Maaike van Zanten
maaike.vanzanten@kinesefysio.nl
Mandy Smidts
mandy.smidts@kinesefysio.nl
Manon Wolswijk
manon.wolswijk@kinesefysio.nl
Marieke Smit-Pals
marieke.smit@kinesefysio.nl
Mariela Eggens
mariela.eggens@kinesefysio.nl
Mariëtte Schilte
mariëtte.schilte@kinesefysio.nl
Marjanne van Heel-Folkersma
marjanne.folkersma@kinesefysio.nl
Moniek Schuringa
moniek.schuringa@kinesefysio.nl
Nienke Timmer-Rosier
nienke.timmer@kinesefysio.nl
Nynke Hildenbrandt
nynke.hildenbrandt@kinesefysio.nl
Paulien Nuiver
paulien.nuiver@kinesefysio.nl
Pieter Polling
pieter.polling@kinesefysio.nl
René Doornbos
rene.doornbos@kinesefysio.nl
Rienkje de Vries
rienkje.de.vries@kinesefysio.nl
Wietze de Vries
wietze.devries@kinesefysio.nl

Coronaprotocol

Om de veiligheid van onze medewerkers en cliënten te waarborgen, volgen we een strikt veiligheidsbeleid. Lees welke maatregelen we genomen hebben en wat ze voor jou betekenen.

MEER INFORMATIE

Online afspraak maken.

Bij ons krijgt u de persoonlijke aandacht en zorg die u verdient.
Ook kunt u bij ons ook terecht voor fitness en groepstrainingen.

Plan direct uw afspraak online.

Afspraak maken